Προβλήματα που λύνονται με εξισώσεις και όχι μόνο
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 30-31 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1975_2_a109,
     author = {\ensuremath{\Gamma}. \ensuremath{\Omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\iota}\'{o}\ensuremath{\pi}o\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\lambda}o\ensuremath{\varsigma}},
     title = {\ensuremath{\Pi}\ensuremath{\rho}o\ensuremath{\beta}\ensuremath{\lambda}\ensuremath{\acute\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha} \ensuremath{\pi}o\ensuremath{\upsilon} \ensuremath{\lambda}\ensuremath{\acute\upsilon}\ensuremath{\nu}o\ensuremath{\nu}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\iota} \ensuremath{\mu}\ensuremath{\varepsilon} \ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\xi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\varsigma} \ensuremath{\kappa}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\iota} \'{o}\ensuremath{\chi}\ensuremath{\iota} \ensuremath{\mu}\'{o}\ensuremath{\nu}o},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {30--31},
     year = {1975},
     volume = {2},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a109/}
}
TY  - JOUR
AU  - Γ. Ωραιόπουλος
TI  - Προβλήματα που λύνονται με εξισώσεις και όχι μόνο
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1975
SP  - 30
EP  - 31
VL  - 2
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a109/
LA  - gr
ID  - MR_1975_2_a109
ER  - 
%0 Journal Article
%A Γ. Ωραιόπουλος
%T Προβλήματα που λύνονται με εξισώσεις και όχι μόνο
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1975
%P 30-31
%V 2
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a109/
%G gr
%F MR_1975_2_a109
Γ. Ωραιόπουλος. Προβλήματα που λύνονται με εξισώσεις και όχι μόνο. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), pp. 30-31. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a109/