Γίγαντες Αριθμοί
Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), p. 11 Cet article a éte moissonné depuis la source Hellenic Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{MR_1975_2_a103,
     author = {M. \ensuremath{\Delta}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\upsilon}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\omega}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\tau}o\ensuremath{\upsilon}},
     title = {\ensuremath{\Gamma}\ensuremath{\acute\iota}\ensuremath{\gamma}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\nu}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\varsigma} {A\ensuremath{\rho}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\mu}o\ensuremath{\acute\iota}}},
     journal = {M\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\mu}\ensuremath{\alpha}\ensuremath{\tau}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\kappa}\ensuremath{\acute\eta} E\ensuremath{\pi}\ensuremath{\iota}\ensuremath{\theta}\ensuremath{\varepsilon}\ensuremath{\acute\omega}\ensuremath{\rho}\ensuremath{\eta}\ensuremath{\sigma}\ensuremath{\eta}},
     pages = {11},
     year = {1975},
     volume = {2},
     language = {gr},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a103/}
}
TY  - JOUR
AU  - Μ. Δρυμωνίτου
TI  - Γίγαντες Αριθμοί
JO  - Μαθηματική Επιθεώρηση
PY  - 1975
SP  - 11
VL  - 2
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a103/
LA  - gr
ID  - MR_1975_2_a103
ER  - 
%0 Journal Article
%A Μ. Δρυμωνίτου
%T Γίγαντες Αριθμοί
%J Μαθηματική Επιθεώρηση
%D 1975
%P 11
%V 2
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a103/
%G gr
%F MR_1975_2_a103
Μ. Δρυμωνίτου. Γίγαντες Αριθμοί. Μαθηματική Επιθεώρηση, Tome 2 (1975), p. 11. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MR_1975_2_a103/