Kolorowanie płaszczyzny, prostych i okręgów
Matematyka Poglądowa, Tome 4 (2017) no. 1, pp. 30-31
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@article{MAPO_2017_4_1_a6,
author = {Czy\.zewska, Jadwiga},
title = {Kolorowanie p{\l}aszczyzny, prostych i okr\k{e}g\'ow},
journal = {Matematyka Pogl\k{a}dowa},
pages = {30--31},
year = {2017},
volume = {4},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MAPO_2017_4_1_a6/}
}
Czyżewska, Jadwiga. Kolorowanie płaszczyzny, prostych i okręgów. Matematyka Poglądowa, Tome 4 (2017) no. 1, pp. 30-31. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MAPO_2017_4_1_a6/