O różnych spojrzeniach
Matematyka Poglądowa, Tome 4 (2017) no. 1, pp. 11-17
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@article{MAPO_2017_4_1_a4,
author = {Kordos, Marek},
title = {O r\'o\.znych spojrzeniach},
journal = {Matematyka Pogl\k{a}dowa},
pages = {11--17},
year = {2017},
volume = {4},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MAPO_2017_4_1_a4/}
}
Kordos, Marek. O różnych spojrzeniach. Matematyka Poglądowa, Tome 4 (2017) no. 1, pp. 11-17. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MAPO_2017_4_1_a4/