Wrocławskie mosty między matematyką a sztuką (I)
Matematyka Poglądowa, Tome 2 (2015) no. 1, pp. 40-45
Cet article a éte moissonné depuis la source The Polish Digital Mathematics Library
@article{MAPO_2015_2_1_a5,
author = {Miko{\l}ajczyk, Ma{\l}gorzata},
title = {Wroc{\l}awskie mosty mi\k{e}dzy matematyk\k{a} a sztuk\k{a} {(I)}},
journal = {Matematyka Pogl\k{a}dowa},
pages = {40--45},
year = {2015},
volume = {2},
number = {1},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/MAPO_2015_2_1_a5/}
}
Mikołajczyk, Małgorzata. Wrocławskie mosty między matematyką a sztuką (I). Matematyka Poglądowa, Tome 2 (2015) no. 1, pp. 40-45. http://geodesic.mathdoc.fr/item/MAPO_2015_2_1_a5/