Demonstratio nova theorematis Wilsoniani a summo Gauss hoc modo generalius enunciati.
Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 31 (1846), pp. 329-332
Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library
@article{JRAM_1846__31_147321,
author = {F. Arndt},
title = {Demonstratio nova theorematis {Wilsoniani} a summo {Gauss} hoc modo generalius enunciati.},
journal = {Journal f\"ur die reine und angewandte Mathematik},
pages = {329--332},
year = {1846},
volume = {31},
language = {la},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1846__31_147321/}
}
TY - JOUR AU - F. Arndt TI - Demonstratio nova theorematis Wilsoniani a summo Gauss hoc modo generalius enunciati. JO - Journal für die reine und angewandte Mathematik PY - 1846 SP - 329 EP - 332 VL - 31 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1846__31_147321/ LA - la ID - JRAM_1846__31_147321 ER -
F. Arndt. Demonstratio nova theorematis Wilsoniani a summo Gauss hoc modo generalius enunciati.. Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 31 (1846), pp. 329-332. http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1846__31_147321/