Nova Theoremata de functionum Abelianarum cuiusque ordinis valoribus quibus pro complementis argumentorum atque indicum dimidiis induuntur.
Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 29 (1845), pp. 281-332 Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{JRAM_1845__29_147270,
     author = {F. Richelot},
     title = {Nova {Theoremata} de functionum {Abelianarum} cuiusque ordinis valoribus quibus pro complementis argumentorum atque indicum dimidiis induuntur.},
     journal = {Journal f\"ur die reine und angewandte Mathematik},
     pages = {281--332},
     year = {1845},
     volume = {29},
     language = {la},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1845__29_147270/}
}
TY  - JOUR
AU  - F. Richelot
TI  - Nova Theoremata de functionum Abelianarum cuiusque ordinis valoribus quibus pro complementis argumentorum atque indicum dimidiis induuntur.
JO  - Journal für die reine und angewandte Mathematik
PY  - 1845
SP  - 281
EP  - 332
VL  - 29
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1845__29_147270/
LA  - la
ID  - JRAM_1845__29_147270
ER  - 
%0 Journal Article
%A F. Richelot
%T Nova Theoremata de functionum Abelianarum cuiusque ordinis valoribus quibus pro complementis argumentorum atque indicum dimidiis induuntur.
%J Journal für die reine und angewandte Mathematik
%D 1845
%P 281-332
%V 29
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1845__29_147270/
%G la
%F JRAM_1845__29_147270
F. Richelot. Nova Theoremata de functionum Abelianarum cuiusque ordinis valoribus quibus pro complementis argumentorum atque indicum dimidiis induuntur.. Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 29 (1845), pp. 281-332. http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1845__29_147270/