De functionibus quibusdam, quae ad radices aequationum circuli sectionum, sive aeqautionis xp - 1 = 0 pertinent, rationaliter determinandis.
Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 17 (1837), pp. 372-381
Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library
@article{JRAM_1837__17_147031,
author = {Th. Sch\"onemann},
title = {De functionibus quibusdam, quae ad radices aequationum circuli sectionum, sive aeqautionis xp - 1 = 0 pertinent, rationaliter determinandis.},
journal = {Journal f\"ur die reine und angewandte Mathematik},
pages = {372--381},
year = {1837},
volume = {17},
language = {la},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1837__17_147031/}
}
TY - JOUR AU - Th. Schönemann TI - De functionibus quibusdam, quae ad radices aequationum circuli sectionum, sive aeqautionis xp - 1 = 0 pertinent, rationaliter determinandis. JO - Journal für die reine und angewandte Mathematik PY - 1837 SP - 372 EP - 381 VL - 17 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1837__17_147031/ LA - la ID - JRAM_1837__17_147031 ER -
%0 Journal Article %A Th. Schönemann %T De functionibus quibusdam, quae ad radices aequationum circuli sectionum, sive aeqautionis xp - 1 = 0 pertinent, rationaliter determinandis. %J Journal für die reine und angewandte Mathematik %D 1837 %P 372-381 %V 17 %U http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1837__17_147031/ %G la %F JRAM_1837__17_147031
Th. Schönemann. De functionibus quibusdam, quae ad radices aequationum circuli sectionum, sive aeqautionis xp - 1 = 0 pertinent, rationaliter determinandis.. Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 17 (1837), pp. 372-381. http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1837__17_147031/