De evolutione expressionis (...) in seriem infinitam secundum cosinus multiplorum utriusque anguli ... procedentem.
Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 15 (1836), pp. 205-228
Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library
@article{JRAM_1836__15_146962,
author = {C.G.J. Jacobi},
title = {De evolutione expressionis (...) in seriem infinitam secundum cosinus multiplorum utriusque anguli ... procedentem.},
journal = {Journal f\"ur die reine und angewandte Mathematik},
pages = {205--228},
year = {1836},
volume = {15},
language = {de},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1836__15_146962/}
}
TY - JOUR AU - C.G.J. Jacobi TI - De evolutione expressionis (...) in seriem infinitam secundum cosinus multiplorum utriusque anguli ... procedentem. JO - Journal für die reine und angewandte Mathematik PY - 1836 SP - 205 EP - 228 VL - 15 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1836__15_146962/ LA - de ID - JRAM_1836__15_146962 ER -
%0 Journal Article %A C.G.J. Jacobi %T De evolutione expressionis (...) in seriem infinitam secundum cosinus multiplorum utriusque anguli ... procedentem. %J Journal für die reine und angewandte Mathematik %D 1836 %P 205-228 %V 15 %U http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1836__15_146962/ %G de %F JRAM_1836__15_146962
C.G.J. Jacobi. De evolutione expressionis (...) in seriem infinitam secundum cosinus multiplorum utriusque anguli ... procedentem.. Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 15 (1836), pp. 205-228. http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1836__15_146962/