Dato systemate n aequationum linearium inter n incognitas, valores incognitarum per integralia definita (n-1) tuplicia exhibentur.
Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 14 (1835), pp. 51-55
Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library
@article{JRAM_1835__14_183216,
author = {C.G.J. Jacobi},
title = {Dato systemate n aequationum linearium inter n incognitas, valores incognitarum per integralia definita (n-1) tuplicia exhibentur.},
journal = {Journal f\"ur die reine und angewandte Mathematik},
pages = {51--55},
year = {1835},
volume = {14},
language = {la},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1835__14_183216/}
}
TY - JOUR AU - C.G.J. Jacobi TI - Dato systemate n aequationum linearium inter n incognitas, valores incognitarum per integralia definita (n-1) tuplicia exhibentur. JO - Journal für die reine und angewandte Mathematik PY - 1835 SP - 51 EP - 55 VL - 14 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1835__14_183216/ LA - la ID - JRAM_1835__14_183216 ER -
%0 Journal Article %A C.G.J. Jacobi %T Dato systemate n aequationum linearium inter n incognitas, valores incognitarum per integralia definita (n-1) tuplicia exhibentur. %J Journal für die reine und angewandte Mathematik %D 1835 %P 51-55 %V 14 %U http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1835__14_183216/ %G la %F JRAM_1835__14_183216
C.G.J. Jacobi. Dato systemate n aequationum linearium inter n incognitas, valores incognitarum per integralia definita (n-1) tuplicia exhibentur.. Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 14 (1835), pp. 51-55. http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1835__14_183216/