De functionibus duarum variabilium quadrupliciter periodicis, quibus theoria transcendentium Abelianarum innititur.
Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 13 (1835), pp. 55-78
Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library
@article{JRAM_1835__13_146922,
author = {C.G.J. Jacobi},
title = {De functionibus duarum variabilium quadrupliciter periodicis, quibus theoria transcendentium {Abelianarum} innititur.},
journal = {Journal f\"ur die reine und angewandte Mathematik},
pages = {55--78},
year = {1835},
volume = {13},
language = {la},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1835__13_146922/}
}
TY - JOUR AU - C.G.J. Jacobi TI - De functionibus duarum variabilium quadrupliciter periodicis, quibus theoria transcendentium Abelianarum innititur. JO - Journal für die reine und angewandte Mathematik PY - 1835 SP - 55 EP - 78 VL - 13 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1835__13_146922/ LA - la ID - JRAM_1835__13_146922 ER -
%0 Journal Article %A C.G.J. Jacobi %T De functionibus duarum variabilium quadrupliciter periodicis, quibus theoria transcendentium Abelianarum innititur. %J Journal für die reine und angewandte Mathematik %D 1835 %P 55-78 %V 13 %U http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1835__13_146922/ %G la %F JRAM_1835__13_146922
C.G.J. Jacobi. De functionibus duarum variabilium quadrupliciter periodicis, quibus theoria transcendentium Abelianarum innititur.. Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 13 (1835), pp. 55-78. http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1835__13_146922/