Aequationes modulares pro transformatione functionum ellipticarum et undecimi et decimi tertii et decimi septimi ordinis.
Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 12 (1834), p. 178 Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{JRAM_1834__12_146902,
     author = {L.A. Sohnke},
     title = {Aequationes modulares pro transformatione functionum ellipticarum et undecimi et decimi tertii et decimi septimi ordinis.},
     journal = {Journal f\"ur die reine und angewandte Mathematik},
     pages = {178--178},
     year = {1834},
     volume = {12},
     language = {la},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146902/}
}
TY  - JOUR
AU  - L.A. Sohnke
TI  - Aequationes modulares pro transformatione functionum ellipticarum et undecimi et decimi tertii et decimi septimi ordinis.
JO  - Journal für die reine und angewandte Mathematik
PY  - 1834
SP  - 178
EP  - 178
VL  - 12
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146902/
LA  - la
ID  - JRAM_1834__12_146902
ER  - 
%0 Journal Article
%A L.A. Sohnke
%T Aequationes modulares pro transformatione functionum ellipticarum et undecimi et decimi tertii et decimi septimi ordinis.
%J Journal für die reine und angewandte Mathematik
%D 1834
%P 178-178
%V 12
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146902/
%G la
%F JRAM_1834__12_146902
L.A. Sohnke. Aequationes modulares pro transformatione functionum ellipticarum et undecimi et decimi tertii et decimi septimi ordinis.. Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 12 (1834), p. 178. http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146902/