Aequatio modularis pro transformatione functionum ellipticarum septimi ordinis.
Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 12 (1834), pp. 173-177
Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library
@article{JRAM_1834__12_146901,
author = {C. Guetzlaff},
title = {Aequatio modularis pro transformatione functionum ellipticarum septimi ordinis.},
journal = {Journal f\"ur die reine und angewandte Mathematik},
pages = {173--177},
year = {1834},
volume = {12},
language = {la},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146901/}
}
C. Guetzlaff. Aequatio modularis pro transformatione functionum ellipticarum septimi ordinis.. Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 12 (1834), pp. 173-177. http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146901/