De binis quibuslibet functionibus homogeneis secundi ordinis per substitutiones lineares in alias binas tranformandis, quae solis quadratis variabilium constant; una cum variis theorematis de tranformatione et
Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 12 (1834), pp. 1-69
Cet article a éte moissonné depuis la source European Digital Mathematics Library
@article{JRAM_1834__12_146889,
author = {C.G.J. Jacobi},
title = {De binis quibuslibet functionibus homogeneis secundi ordinis per substitutiones lineares in alias binas tranformandis, quae solis quadratis variabilium constant; una cum variis theorematis de tranformatione et},
journal = {Journal f\"ur die reine und angewandte Mathematik},
pages = {1--69},
year = {1834},
volume = {12},
language = {la},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146889/}
}
TY - JOUR AU - C.G.J. Jacobi TI - De binis quibuslibet functionibus homogeneis secundi ordinis per substitutiones lineares in alias binas tranformandis, quae solis quadratis variabilium constant; una cum variis theorematis de tranformatione et JO - Journal für die reine und angewandte Mathematik PY - 1834 SP - 1 EP - 69 VL - 12 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146889/ LA - la ID - JRAM_1834__12_146889 ER -
%0 Journal Article %A C.G.J. Jacobi %T De binis quibuslibet functionibus homogeneis secundi ordinis per substitutiones lineares in alias binas tranformandis, quae solis quadratis variabilium constant; una cum variis theorematis de tranformatione et %J Journal für die reine und angewandte Mathematik %D 1834 %P 1-69 %V 12 %U http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146889/ %G la %F JRAM_1834__12_146889
C.G.J. Jacobi. De binis quibuslibet functionibus homogeneis secundi ordinis per substitutiones lineares in alias binas tranformandis, quae solis quadratis variabilium constant; una cum variis theorematis de tranformatione et. Journal für die reine und angewandte Mathematik, Tome 12 (1834), pp. 1-69. http://geodesic.mathdoc.fr/item/JRAM_1834__12_146889/