Bemerkung zum Bochnerschen Integral
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 18 (1979) no. 1, pp. 35-41
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUPO_1979_18_1_a3,
author = {Kosek, Vladim{\'\i}r},
title = {Bemerkung zum {Bochnerschen} {Integral}},
journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
pages = {35--41},
year = {1979},
volume = {18},
number = {1},
mrnumber = {0589845},
zbl = {0438.46033},
language = {de},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1979_18_1_a3/}
}
Kosek, Vladimír. Bemerkung zum Bochnerschen Integral. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 18 (1979) no. 1, pp. 35-41. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1979_18_1_a3/