O množině středů křivek konstantní křivosti hyperbolické roviny, které se dotýkají dvou různých křivek konstantní křivosti
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 11 (1971) no. 1, pp. 89-101
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUPO_1971_11_1_a7,
author = {Machala, Franti\v{s}ek},
title = {O mno\v{z}in\v{e} st\v{r}ed\r{u} k\v{r}ivek konstantn{\'\i} k\v{r}ivosti hyperbolick\'e roviny, kter\'e se dot\'ykaj{\'\i} dvou r\r{u}zn\'ych k\v{r}ivek konstantn{\'\i} k\v{r}ivosti},
journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
pages = {89--101},
year = {1971},
volume = {11},
number = {1},
mrnumber = {0319031},
zbl = {0278.50012},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1971_11_1_a7/}
}
TY - JOUR AU - Machala, František TI - O množině středů křivek konstantní křivosti hyperbolické roviny, které se dotýkají dvou různých křivek konstantní křivosti JO - Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica PY - 1971 SP - 89 EP - 101 VL - 11 IS - 1 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1971_11_1_a7/ LA - cs ID - AUPO_1971_11_1_a7 ER -
%0 Journal Article %A Machala, František %T O množině středů křivek konstantní křivosti hyperbolické roviny, které se dotýkají dvou různých křivek konstantní křivosti %J Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica %D 1971 %P 89-101 %V 11 %N 1 %U http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1971_11_1_a7/ %G cs %F AUPO_1971_11_1_a7
Machala, František. O množině středů křivek konstantní křivosti hyperbolické roviny, které se dotýkají dvou různých křivek konstantní křivosti. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 11 (1971) no. 1, pp. 89-101. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1971_11_1_a7/