O množině středů křivek konstantní křivosti hyperbolické roviny, které se dotýkají dané přímky a procházejí daným bodem
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 9 (1968) no. 1, pp. 103-110
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUPO_1968_9_1_a5,
author = {Machala, Franti\v{s}ek},
title = {O mno\v{z}in\v{e} st\v{r}ed\r{u} k\v{r}ivek konstantn{\'\i} k\v{r}ivosti hyperbolick\'e roviny, kter\'e se dot\'ykaj{\'\i} dan\'e p\v{r}{\'\i}mky a proch\'azej{\'\i} dan\'ym bodem},
journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
pages = {103--110},
year = {1968},
volume = {9},
number = {1},
mrnumber = {0308912},
zbl = {0181.24401},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1968_9_1_a5/}
}
TY - JOUR AU - Machala, František TI - O množině středů křivek konstantní křivosti hyperbolické roviny, které se dotýkají dané přímky a procházejí daným bodem JO - Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica PY - 1968 SP - 103 EP - 110 VL - 9 IS - 1 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1968_9_1_a5/ LA - cs ID - AUPO_1968_9_1_a5 ER -
%0 Journal Article %A Machala, František %T O množině středů křivek konstantní křivosti hyperbolické roviny, které se dotýkají dané přímky a procházejí daným bodem %J Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica %D 1968 %P 103-110 %V 9 %N 1 %U http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1968_9_1_a5/ %G cs %F AUPO_1968_9_1_a5
Machala, František. O množině středů křivek konstantní křivosti hyperbolické roviny, které se dotýkají dané přímky a procházejí daným bodem. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 9 (1968) no. 1, pp. 103-110. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1968_9_1_a5/