Poznámky o charakteristické rovnici jisté transformace
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 97-108
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUPO_1966_7_1_a7,
author = {Tr\'avn{\'\i}\v{c}ek, Stanislav},
title = {Pozn\'amky o charakteristick\'e rovnici jist\'e transformace},
journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
pages = {97--108},
year = {1966},
volume = {7},
number = {1},
mrnumber = {0316794},
zbl = {0168.33303},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a7/}
}
TY - JOUR AU - Trávníček, Stanislav TI - Poznámky o charakteristické rovnici jisté transformace JO - Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica PY - 1966 SP - 97 EP - 108 VL - 7 IS - 1 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a7/ LA - cs ID - AUPO_1966_7_1_a7 ER -
Trávníček, Stanislav. Poznámky o charakteristické rovnici jisté transformace. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 97-108. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a7/