Konstrukce kuželoseček odvozené z prostorových útvarů
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 59-71
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUPO_1966_7_1_a4,
author = {\v{S}imek, Josef},
title = {Konstrukce ku\v{z}elose\v{c}ek odvozen\'e z prostorov\'ych \'utvar\r{u}},
journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
pages = {59--71},
year = {1966},
volume = {7},
number = {1},
zbl = {0162.28101},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a4/}
}
TY - JOUR AU - Šimek, Josef TI - Konstrukce kuželoseček odvozené z prostorových útvarů JO - Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica PY - 1966 SP - 59 EP - 71 VL - 7 IS - 1 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a4/ LA - cs ID - AUPO_1966_7_1_a4 ER -
Šimek, Josef. Konstrukce kuželoseček odvozené z prostorových útvarů. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 59-71. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a4/