Polarografické studium komplexu morfolidoximu s mědí
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 231-235
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUPO_1966_7_1_a20,
author = {Lasovsk\'y, Jan},
title = {Polarografick\'e studium komplexu morfolidoximu s m\v{e}d{\'\i}},
journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
pages = {231--235},
year = {1966},
volume = {7},
number = {1},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a20/}
}
TY - JOUR AU - Lasovský, Jan TI - Polarografické studium komplexu morfolidoximu s mědí JO - Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica PY - 1966 SP - 231 EP - 235 VL - 7 IS - 1 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a20/ LA - cs ID - AUPO_1966_7_1_a20 ER -
Lasovský, Jan. Polarografické studium komplexu morfolidoximu s mědí. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 231-235. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a20/