Teorie Savartova kompenzátoru se zřetelem k použití v metodě diferenciálního zdvojení
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 135-145
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUPO_1966_7_1_a10,
author = {Chmela, Pavel},
title = {Teorie {Savartova} kompenz\'atoru se z\v{r}etelem k pou\v{z}it{\'\i} v metod\v{e} diferenci\'aln{\'\i}ho zdvojen{\'\i}},
journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
pages = {135--145},
year = {1966},
volume = {7},
number = {1},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a10/}
}
TY - JOUR AU - Chmela, Pavel TI - Teorie Savartova kompenzátoru se zřetelem k použití v metodě diferenciálního zdvojení JO - Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica PY - 1966 SP - 135 EP - 145 VL - 7 IS - 1 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a10/ LA - cs ID - AUPO_1966_7_1_a10 ER -
%0 Journal Article %A Chmela, Pavel %T Teorie Savartova kompenzátoru se zřetelem k použití v metodě diferenciálního zdvojení %J Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica %D 1966 %P 135-145 %V 7 %N 1 %U http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a10/ %G cs %F AUPO_1966_7_1_a10
Chmela, Pavel. Teorie Savartova kompenzátoru se zřetelem k použití v metodě diferenciálního zdvojení. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 135-145. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1966_7_1_a10/