Integrální rovnice v teorii optického zobrazení
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 6 (1965) no. 1, pp. 49-60
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUPO_1965_6_1_a3,
author = {Pe\v{r}ina, Jan},
title = {Integr\'aln{\'\i} rovnice v teorii optick\'eho zobrazen{\'\i}},
journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
pages = {49--60},
year = {1965},
volume = {6},
number = {1},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1965_6_1_a3/}
}
Peřina, Jan. Integrální rovnice v teorii optického zobrazení. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 6 (1965) no. 1, pp. 49-60. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1965_6_1_a3/