Modely jader lehčích prvků za předpokladu existence shluků ${}_2He^6$ a ${}_1T^3$
Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 2 (1961) no. 1, pp. 95-101
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUPO_1961_2_1_a3,
author = {Vy\v{s}{\'\i}n, Vratislav},
title = {Modely jader leh\v{c}{\'\i}ch prvk\r{u} za p\v{r}edpokladu existence shluk\r{u} ${}_2He^6$ a ${}_1T^3$},
journal = {Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica},
pages = {95--101},
year = {1961},
volume = {2},
number = {1},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1961_2_1_a3/}
}
TY - JOUR
AU - Vyšín, Vratislav
TI - Modely jader lehčích prvků za předpokladu existence shluků ${}_2He^6$ a ${}_1T^3$
JO - Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica
PY - 1961
SP - 95
EP - 101
VL - 2
IS - 1
UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1961_2_1_a3/
LA - cs
ID - AUPO_1961_2_1_a3
ER -
%0 Journal Article
%A Vyšín, Vratislav
%T Modely jader lehčích prvků za předpokladu existence shluků ${}_2He^6$ a ${}_1T^3$
%J Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica
%D 1961
%P 95-101
%V 2
%N 1
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1961_2_1_a3/
%G cs
%F AUPO_1961_2_1_a3
Vyšín, Vratislav. Modely jader lehčích prvků za předpokladu existence shluků ${}_2He^6$ a ${}_1T^3$. Acta Universitatis Palackianae Olomucensis. Facultas Rerum Naturalium. Mathematica, Tome 2 (1961) no. 1, pp. 95-101. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUPO_1961_2_1_a3/