Řádové odhady veličin $b_n=E[(X_n-\Theta)^2]$ pro Fabianovu stochastickou aproximační metodu
Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 81-86
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUCMP_1966_7_1_a3,
author = {Vosikov\'a, Marie},
title = {\v{R}\'adov\'e odhady veli\v{c}in $b_n=E[(X_n-\Theta)^2]$ pro {Fabianovu} stochastickou aproxima\v{c}n{\'\i} metodu},
journal = {Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica},
pages = {81--86},
year = {1966},
volume = {7},
number = {1},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1966_7_1_a3/}
}
TY - JOUR AU - Vosiková, Marie TI - Řádové odhady veličin $b_n=E[(X_n-\Theta)^2]$ pro Fabianovu stochastickou aproximační metodu JO - Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica PY - 1966 SP - 81 EP - 86 VL - 7 IS - 1 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1966_7_1_a3/ LA - cs ID - AUCMP_1966_7_1_a3 ER -
Vosiková, Marie. Řádové odhady veličin $b_n=E[(X_n-\Theta)^2]$ pro Fabianovu stochastickou aproximační metodu. Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica, Tome 7 (1966) no. 1, pp. 81-86. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1966_7_1_a3/