Poznámka o lineární míře a délce cesty v metrickém prostoru
Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica, Tome 4 (1963) no. 1, pp. 1-10 Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library

Voir la notice de l'article

@article{AUCMP_1963_4_1_a0,
     author = {Kr\'al, Josef},
     title = {Pozn\'amka o line\'arn{\'\i} m{\'\i}\v{r}e a d\'elce cesty v metrick\'em prostoru},
     journal = {Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica},
     pages = {1--10},
     year = {1963},
     volume = {4},
     number = {1},
     language = {cs},
     url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1963_4_1_a0/}
}
TY  - JOUR
AU  - Král, Josef
TI  - Poznámka o lineární míře a délce cesty v metrickém prostoru
JO  - Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica
PY  - 1963
SP  - 1
EP  - 10
VL  - 4
IS  - 1
UR  - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1963_4_1_a0/
LA  - cs
ID  - AUCMP_1963_4_1_a0
ER  - 
%0 Journal Article
%A Král, Josef
%T Poznámka o lineární míře a délce cesty v metrickém prostoru
%J Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica
%D 1963
%P 1-10
%V 4
%N 1
%U http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1963_4_1_a0/
%G cs
%F AUCMP_1963_4_1_a0
Král, Josef. Poznámka o lineární míře a délce cesty v metrickém prostoru. Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica, Tome 4 (1963) no. 1, pp. 1-10. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1963_4_1_a0/