Množiny v rovině, které každá algebraická ireducibilní křivka protne v předepsaném počtu bodů
Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica, Tome 1 (1960) no. 2, pp. 45-50
Cet article a éte moissonné depuis la source Czech Digital Mathematics Library
@article{AUCMP_1960_1_2_a1,
author = {Vop\v{e}nka, Petr},
title = {Mno\v{z}iny v rovin\v{e}, kter\'e ka\v{z}d\'a algebraick\'a ireducibiln{\'\i} k\v{r}ivka protne v p\v{r}edepsan\'em po\v{c}tu bod\r{u}},
journal = {Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica},
pages = {45--50},
year = {1960},
volume = {1},
number = {2},
language = {cs},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1960_1_2_a1/}
}
TY - JOUR AU - Vopěnka, Petr TI - Množiny v rovině, které každá algebraická ireducibilní křivka protne v předepsaném počtu bodů JO - Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica PY - 1960 SP - 45 EP - 50 VL - 1 IS - 2 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1960_1_2_a1/ LA - cs ID - AUCMP_1960_1_2_a1 ER -
Vopěnka, Petr. Množiny v rovině, které každá algebraická ireducibilní křivka protne v předepsaném počtu bodů. Acta Universitatis Carolinae. Mathematica et Physica, Tome 1 (1960) no. 2, pp. 45-50. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AUCMP_1960_1_2_a1/