Matematikai feladatmegoldó gondolkodás mérése számelméleti feladatokkal
Annales mathematicae et informaticae, Tome 27 (2000), pp. 77-84
Cet article a éte moissonné depuis la source Annales Mathematica et Informaticae website
@article{AMI_2000_27_a10,
author = {Orosz Gyul\'an\'e},
title = {Matematikai feladatmegold\'o gondolkod\'as m\'er\'ese sz\'amelm\'eleti feladatokkal},
journal = {Annales mathematicae et informaticae},
pages = {77--84},
year = {2000},
volume = {27},
language = {en},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/item/AMI_2000_27_a10/}
}
Orosz Gyuláné. Matematikai feladatmegoldó gondolkodás mérése számelméleti feladatokkal. Annales mathematicae et informaticae, Tome 27 (2000), pp. 77-84. http://geodesic.mathdoc.fr/item/AMI_2000_27_a10/