Drgania swobodne pewnego układu z adiabatyczną charakterystyką sił sprężystych
Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 4, pp. 371-381
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_7_4_371_381,
author = {W. Woyczy\'nski},
title = {Drgania swobodne pewnego uk{\l}adu z adiabatyczn\k{a} charakterystyk\k{a} si{\l} spr\k{e}\.zystych},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {371--381},
year = {1963},
volume = {7},
number = {4},
doi = {10.4064/am-7-4-371-381},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-7-4-371-381/}
}
TY - JOUR AU - W. Woyczyński TI - Drgania swobodne pewnego układu z adiabatyczną charakterystyką sił sprężystych JO - Applicationes Mathematicae PY - 1963 SP - 371 EP - 381 VL - 7 IS - 4 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-7-4-371-381/ DO - 10.4064/am-7-4-371-381 LA - pl ID - 10_4064_am_7_4_371_381 ER -
W. Woyczyński. Drgania swobodne pewnego układu z adiabatyczną charakterystyką sił sprężystych. Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 4, pp. 371-381. doi: 10.4064/am-7-4-371-381
Cité par Sources :