Zagadnienia transportowe dla zmiennych funkcyj popytu i podaży
Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 3, pp. 291-306
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_7_3_291_306,
author = {A. \'Sniatycki},
title = {Zagadnienia transportowe dla zmiennych funkcyj popytu i poda\.zy},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {291--306},
year = {1963},
volume = {7},
number = {3},
doi = {10.4064/am-7-3-291-306},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-7-3-291-306/}
}
TY - JOUR AU - A. Śniatycki TI - Zagadnienia transportowe dla zmiennych funkcyj popytu i podaży JO - Applicationes Mathematicae PY - 1963 SP - 291 EP - 306 VL - 7 IS - 3 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-7-3-291-306/ DO - 10.4064/am-7-3-291-306 LA - pl ID - 10_4064_am_7_3_291_306 ER -
A. Śniatycki. Zagadnienia transportowe dla zmiennych funkcyj popytu i podaży. Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 3, pp. 291-306. doi: 10.4064/am-7-3-291-306
Cité par Sources :