O minimaksowym szacowaniu liczności populacji
Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 2, pp. 183-194
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_7_2_183_194,
author = {S. Zubrzycki},
title = {O minimaksowym szacowaniu liczno\'sci populacji},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {183--194},
year = {1963},
volume = {7},
number = {2},
doi = {10.4064/am-7-2-183-194},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-7-2-183-194/}
}
S. Zubrzycki. O minimaksowym szacowaniu liczności populacji. Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 2, pp. 183-194. doi: 10.4064/am-7-2-183-194
Cité par Sources :