O kodach maksymalnych korygujących błędy
Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 2, pp. 173-182
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_7_2_173_182,
author = {J. Nowak and M. Wojtas},
title = {O kodach maksymalnych koryguj\k{a}cych b{\l}\k{e}dy},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {173--182},
year = {1963},
volume = {7},
number = {2},
doi = {10.4064/am-7-2-173-182},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-7-2-173-182/}
}
J. Nowak; M. Wojtas. O kodach maksymalnych korygujących błędy. Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 2, pp. 173-182. doi: 10.4064/am-7-2-173-182
Cité par Sources :