O pewnym modelu z teorii kolejek z uwzględnieniem zniecierpliwienia klientów
Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 1, pp. 41-50
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_7_1_41_50,
author = {I Kopoci\'nska},
title = {O pewnym modelu z teorii kolejek z uwzgl\k{e}dnieniem zniecierpliwienia klient\'ow},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {41--50},
year = {1963},
volume = {7},
number = {1},
doi = {10.4064/am-7-1-41-50},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-7-1-41-50/}
}
TY - JOUR AU - I Kopocińska TI - O pewnym modelu z teorii kolejek z uwzględnieniem zniecierpliwienia klientów JO - Applicationes Mathematicae PY - 1963 SP - 41 EP - 50 VL - 7 IS - 1 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-7-1-41-50/ DO - 10.4064/am-7-1-41-50 LA - pl ID - 10_4064_am_7_1_41_50 ER -
I Kopocińska. O pewnym modelu z teorii kolejek z uwzględnieniem zniecierpliwienia klientów. Applicationes Mathematicae, Tome 7 (1963) no. 1, pp. 41-50. doi: 10.4064/am-7-1-41-50
Cité par Sources :