O współpracy matematyków i medyków w środowisku wrocławskim
Applicationes Mathematicae, Tome 4 (1959) no. 3, pp. 265-278
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_4_3_265_278,
author = {J. Perkal},
title = {O wsp\'o{\l}pracy matematyk\'ow i medyk\'ow w \'srodowisku wroc{\l}awskim},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {265--278},
year = {1959},
volume = {4},
number = {3},
doi = {10.4064/am-4-3-265-278},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-4-3-265-278/}
}
J. Perkal. O współpracy matematyków i medyków w środowisku wrocławskim. Applicationes Mathematicae, Tome 4 (1959) no. 3, pp. 265-278. doi: 10.4064/am-4-3-265-278
Cité par Sources :