Statystyczne badanie na cechy skorelowane
Applicationes Mathematicae, Tome 4 (1959) no. 3, pp. 255-264
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_4_3_255_264,
author = {J. Oderfeld},
title = {Statystyczne badanie na cechy skorelowane},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {255--264},
year = {1959},
volume = {4},
number = {3},
doi = {10.4064/am-4-3-255-264},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-4-3-255-264/}
}
J. Oderfeld. Statystyczne badanie na cechy skorelowane. Applicationes Mathematicae, Tome 4 (1959) no. 3, pp. 255-264. doi: 10.4064/am-4-3-255-264
Cité par Sources :