Zagadnienia numeryczne aproksymacji jednostajnej (II) (O szacowaniu błędu aproksymacji optymalnej)
Applicationes Mathematicae, Tome 4 (1959) no. 1, pp. 59-74
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_4_1_59_74,
author = {S. Paszkowski},
title = {Zagadnienia numeryczne aproksymacji jednostajnej {(II)} {(O} szacowaniu b{\l}\k{e}du aproksymacji optymalnej)},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {59--74},
year = {1959},
volume = {4},
number = {1},
doi = {10.4064/am-4-1-59-74},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-4-1-59-74/}
}
TY - JOUR AU - S. Paszkowski TI - Zagadnienia numeryczne aproksymacji jednostajnej (II) (O szacowaniu błędu aproksymacji optymalnej) JO - Applicationes Mathematicae PY - 1959 SP - 59 EP - 74 VL - 4 IS - 1 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-4-1-59-74/ DO - 10.4064/am-4-1-59-74 LA - pl ID - 10_4064_am_4_1_59_74 ER -
%0 Journal Article %A S. Paszkowski %T Zagadnienia numeryczne aproksymacji jednostajnej (II) (O szacowaniu błędu aproksymacji optymalnej) %J Applicationes Mathematicae %D 1959 %P 59-74 %V 4 %N 1 %U http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-4-1-59-74/ %R 10.4064/am-4-1-59-74 %G pl %F 10_4064_am_4_1_59_74
S. Paszkowski. Zagadnienia numeryczne aproksymacji jednostajnej (II) (O szacowaniu błędu aproksymacji optymalnej). Applicationes Mathematicae, Tome 4 (1959) no. 1, pp. 59-74. doi: 10.4064/am-4-1-59-74
Cité par Sources :