O rozkładach parametrów wytrzymałości
Applicationes Mathematicae, Tome 2 (1954) no. 1, pp. 99-106
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_2_1_99_106,
author = { },
title = {O rozk{\l}adach parametr\'ow wytrzyma{\l}o\'sci},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {99--106},
year = {1954},
volume = {2},
number = {1},
doi = {10.4064/am-2-1-99-106},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-2-1-99-106/}
}
. O rozkładach parametrów wytrzymałości. Applicationes Mathematicae, Tome 2 (1954) no. 1, pp. 99-106. doi: 10.4064/am-2-1-99-106
Cité par Sources :