O numerycznym obliczaniu rozkładu liczby jednostek w systemie M/M/1
Applicationes Mathematicae, Tome 11 (1969) no. 4, pp. 423-437
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_11_4_423_437,
author = {Joanna Huk},
title = {O numerycznym obliczaniu rozk{\l}adu liczby jednostek w systemie {M/M/1}},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {423--437},
year = {1969},
volume = {11},
number = {4},
doi = {10.4064/am-11-4-423-437},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-11-4-423-437/}
}
TY - JOUR AU - Joanna Huk TI - O numerycznym obliczaniu rozkładu liczby jednostek w systemie M/M/1 JO - Applicationes Mathematicae PY - 1969 SP - 423 EP - 437 VL - 11 IS - 4 UR - http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-11-4-423-437/ DO - 10.4064/am-11-4-423-437 LA - pl ID - 10_4064_am_11_4_423_437 ER -
Joanna Huk. O numerycznym obliczaniu rozkładu liczby jednostek w systemie M/M/1. Applicationes Mathematicae, Tome 11 (1969) no. 4, pp. 423-437. doi: 10.4064/am-11-4-423-437
Cité par Sources :