O pewnych estymatorach odchylenia standardowego
Applicationes Mathematicae, Tome 1 (1953) no. 4, pp. 342-353
Cet article a éte moissonné depuis la source Institute of Mathematics Polish Academy of Sciences
@article{10_4064_am_1_4_342_353,
author = {F. Z{\'\i}tek},
title = {O pewnych estymatorach odchylenia standardowego},
journal = {Applicationes Mathematicae},
pages = {342--353},
year = {1953},
volume = {1},
number = {4},
doi = {10.4064/am-1-4-342-353},
language = {pl},
url = {http://geodesic.mathdoc.fr/articles/10.4064/am-1-4-342-353/}
}
F. Zítek. O pewnych estymatorach odchylenia standardowego. Applicationes Mathematicae, Tome 1 (1953) no. 4, pp. 342-353. doi: 10.4064/am-1-4-342-353
Cité par Sources :